Tähetorni Hotell

Tähetorni 16
Tallinn
Harjumaa
Eesti
Tel.:+372 6779100
Voodikohti: 80
- 10%

Informatsioon

Tähetorni Hotell asub Tallinna kesklinnast 9 kilomeetri kaugusel lopsaka rohelusega Nõmme linnaosas. Siinne rahulik koht ja värske õhk pakuvad pelgupaika väsitava müra ja pinge eest, aidates lõõgastuda ning luues tuttava kodutunde.  Romantilised tornid ja terrassid, ümarate arhitektuurielementidega vahelduvad kandilised vormid ja kõikehõlmavad punased tellised – Tähetorni Hotell jätab endast mulje kui muinasjutulossist.

Hotellis on kokku 38 tuba.Eriti eksklusiivsed on neljakorruseline sviit ja kaks minisviiti. Välja on teenitud kolm tärni ning keskkonnasõbraliku tegevuse eest rahvusvaheline turismiettevõtete ökomärgis Roheline Võti.

Samamoodi kui välisilme, lummab ka maja sisemuses valitsev atmosfäär. Kõiki korruseid ja ruume ühendavad kolm läbi hotelli ulatuvat keerdtreppi, lisades hoonele põnevat sopilisust ja hubasust, samas avarust. Vastuvõtulaua juures püüavad esimesena pilku suures akvaariumis ujuvad kalad. Astudes edasi kaminaruumi, võib puhata jalgu, vaadata telerit, praksuvat tuld või nautida einet. Hotelli restoranis ja baaris tasub kindlasti lasta hea maitsta suurepärastel roogadel ja veeta mõnusasti aega. Suvel on võimalik istuda terrassil ja idüllilisel siseõuel. Tähetorni Hotelli konverentsisaal on aga tänu mitmekülgsetele tehnilistele võimalustele paljude firmadele nõupidamiste, koolituste ja seminaride korraldamise meelispaik. Kogu majas levib klientidele tasuta wifi.

Kui külastajad peaksid ühel hetkel tahtma võtta ette midagi põnevat hotellist väljaspool, miks mitte minna jalutuskäigule lähedal asuvasse Glehni parki või Harku rappa. Mõlemas on valgustatud rajad, kus saab sörkida, harrastada kepikõndi, sõita rattaga ja lumisel ajal suusatada. Kaugel pole Nõmme Spordikeskus välibasseinide, seiklusraja, jõusaali, talvel suusa- ja uisulaenutuse ning veel palju muuga. Adrenaliini lisab ehk väike võistlusmoment Saurix’i kardikeskuses või Niitvälja golfiväljakul. Omamoodi vaatamisväärsuseks võib pidada üle saja-aasta vanust ja hiljuti rekonstrueeritud Nõmme turgu, kus pakutakse valdavalt eestimaiseid toidukaupu ning korraldatakse üritusi. Sealsamas lähedal asuva Nõmme kultuurikeskuse üks tõmbenumbreid on igasügisene Nõmme Jazz, mis toob kuulajani nii kohalikke kui ka rahvusvaheliselt areenilt tuntud muusikuid.

Mis puutub autoga klientidesse, siis muretseda, kuhu jätta oma sõiduk, pole tarvis. Tähetorni Hotelli parklas on 24 kohta, millest 5 asuvad hoovis kinnisel territooriumil. Eraldi suletud ala on veel turismibussidele.

Tähetorni Hotell on suurepärane peatuskoht neile, kes hindavad lisaks mugavatele kodustele elamistingimustele ning kõrgtasemel köögile privaatsust, Nõmmele omast vaikust ja erilist aurat. Tähetorni Hotellis – Tallinnas, Tähetorni 16 – on teretulnud kõik külastajad, alates neist, kes soovivad siin vaid süüa või saunas käia, nendeni, kes üürivad terve maja suurejoonelise sündmuse tähistamiseks. Teiste seas on oodatud lemmikloomadega kliendid.

Tähetorni Hotell on Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu liige.

Tähetorni Hotell street view


View Larger Map

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Finland | Europe    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ