Tehumardi puhkekeskus/kämping

Tehumardi küla Salme vald
Kuressaare
Saaremaa
Eesti
Tel.:+372 5105150 +372 5151778
Voodikohti: 106

Informatsioon

Tehumardi Puhkekeskus
 
Asume loodusliku Sõrve poolsaare alguses, kõrgete mändide all. 17 kilomeetri kaugusel Kuressaarest. 2004. aasta kevadest võtame vastu erinevate ootustega puhkajaid- alustades telkimiskohtadest ja lõpetades hotellitubadega.
Kuna territoorium on suur saavad karavanidega reisijad ja telkijad endale sobiva koha ise valida. Te saate kasutada kööki (sööginõud ja –riistad on olemas, neid ei ole vaja kaasa võtta), tualette, dušši ning mänguplatsi. Karavansõidukitele elekter (6A), joogivee tankimine ning WC-tühjendus hinna sees.
Ööbida on võimalik ka kämpingutes- kokku 18, 4-kohalised, majas sees radiaator, elekter, tekid-padjad ning voodipesu samuti hinnas! Ka neile ööbijatele on sanitaarmajas avatud tualetid, duššid ning köök.
Peamajas asuvad hotellitoad, igas toas WC ja dušš. Tube kokku 5, kahekohalised ja üks neist veidi suurem, mahutab kolm inimest. Igasse tuppa on võimalik paigaldada lisavoodi. Alumisel korrusel köök.
Soovides privaatsemat puhkust on võimalik rentida peremaja. Majas olemas köök, dušš, WC, elutuba ning magamistoad, mahutab 5 inimest ja võimalik paigaldada lisavoodi. Peremaja asub teistest veidi eemal järve ääres, kus saab ka ujuda.
Suuremate ja väiksemate ürituste tarbeks on olemas erinevaid maju ning katusealuseid.
Kõiki külastajaid ootame aastaringselt!

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Finland | Europe    © 2006 - 2024 Sauler Marketing OÜ