Turismitalu Kevvai

Kanepi vald, Hino küla
Põlva
Põlvamaa
Eesti
Voodikohti: 25
- 10%

Informatsioon

Turismitalu Kevvai on restaureeritud kujul avatud alates 2005 aasta detsembrist. Turismitalu asub 69 hektari suuruse loodusliku Jõksi järve kaldal, keset maalilist ja mitmekesist loodust. Turismitalu eeliseks on privaatsus ning hubasus, samuti suurepärased võimalused aastaringselt sportimiseks ja vaba aja veetmiseks nii sõprade kui pere keskel. Lisaks on võimalused konverentside, seminaride ning koolituste läbiviimiseks kuni 50 inimesele. Meie turismitalu on edukalt läbi viinud ka palju sünnipäevi, kokkutulekuid ja pulmi!
Turismitalu pakub omalt poolt nii hommiku-, lõuna- kui ka õhtusööki mida valmistatakse vastavalt külalise soovidele. Turismitalu kokk valmistab suurepäraseid ehtsaid maatoite, mida naljalt juba mujalt ei saa. Turismitalu sobib ettetellimisel grupitoitlustuseks, nii peolaua kui buffet-stiilis. Päikeseterass on suvekuudel avatud juba hommikusöögiks. Konverentsipakett sisaldab soovi korral nii kohvipause kui toitlustamist.
Turismitalus on 4 hubast sviiti, mis võimaldavad pakkuda majutust kuni 20-25 inimesele. Kõigis tubades on du??, WC ning traadita internet WiFi. Esimesel korrusel asub avara lahtise kaminaga hubane puhkeruum, söögituba ning saun koos massaazivanniga. Esimeselt korruselt viib uks päikeseterrassile millelt avaneb vapustav vaade järvele.
Pärast väsitavat päeva on meeldivaks lõõgastuseks puuküttega köetud saun ja massaazivann. Saunadesse on võimalik serveerida suupisteid ning karastusjooke vastavalt külalise soovidele. Kui talveilm soosib, siis on järvel ka jääauk kuhu pääseb otse paadisillalt. Sauna eesruumist viib uks terassile, kust avaneb on suurepärane vaade järvele ning ümbritsevale loodusele.
Suvepäevade läbiviimiseks on olemas telkimise ja lõkkeplatside kohad, karavanikohad autosuvilatele ning on võimalik laenutada paate ning jalgrattaid. Hea võimalus on pidada piknik või grilliõhtu meie piknikuaias järvekaldal, kus on lõkkeplats, katusega piknikumaja, grillid ning ilus vaade järvele. Tellida saab meilt toitlustuse kuid on ka võimalik ise järvel kala püüda (varustus turismitalu poolt) ja siis oma püütud kala tulel küpsetada. Turismitalule kuuluvat 6 hektari suurust maad saab edukalt kasutada maa-ala suvepäevade ja koosviibimiste läbiviimiseks. Julgustame ette võtma jalgsimatka Kanepi mitmekesisesse loodusesse, kuhu soovi korral turismitalu kokk valmistab kaasa söögipakke. Meie käest saab tellida ilutulestikku ning soovi korral kaunistame järve kalda põlevate tõrvikutega, et luua romantiline atmosfäär.
Ootame teid!
Siina Kevvai

Broneeri / küsi lisainfot

Nimi :  
E-mail :  
Teema :
Telefon :
Palun kirjutage mõnes järgnevas keeles :   
Sisu :  
Palun sisestage turvanumber, mida näete pildil 
Security
Riik :
Maakond :
Linn :
Otsi majutust
Our Sites: Finland | Europe    © 2006 - 2019 Sauler Marketing OÜ